Foto Shqiptare , Albanian Photos

Foto Shqiptare - Foto te qyteteve dhe VIP-ave shqiptare.Kartolina nga qytetet shqiptare dhe kartolina per shen valentin


n1374686426_156681_1398.jpg
Lorik Cana 112 viewsLorik Cana gjate nje ndeshje futbolli,duke i marre topin kundershtarit.
n1082153779_30050249_7231.jpg
Lorik Cana106 viewsLorik Cana gjate nje interviste
n1049210851_211146_6790.jpg
Lorik Cana183 viewsLorik Cana me flamurin Shqiptar.
Luan_krasniqi.jpg
Luan Krasniqi110 viewsBoksieri me i mire shqiptare nga Kosova1 comments
Lorik_Cana.jpg
Lorik Cana124 viewsLorik Cana lindur ne Prishtine te kosoves.Luan si mesfushor ne skuadren Kombetare Shqiptare te futbollit.
Erkand_Qerimaj.jpg
Erkand Qerimaj112 viewsPeshngrites shqiptare,gjate lojrave olimpike te zhvilluara ne Kine ne 2008
188475_1958520803392_1253912800_32363518_2365505_n.jpg
Lorik Cana235 viewsLorik Cana ne ndeshjen e kometares Shqiptare me Biellorusine ne 2011
   
16 files on 2 page(s) 2