Foto Shqiptare , Albanian Photos

Foto Shqiptare - Foto te qyteteve dhe VIP-ave shqiptare.Kartolina nga qytetet shqiptare dhe kartolina per shen valentin


Big_Brother_Albania_ja_cmimet_qe_do_ndahen_per_humbesit.jpg
Arbana Osmani2250 viewsBig Brother Albania 11 comments
arbanaosmani.jpg
Arbana Osmani567 viewsArbana Osmani presantuesja shume e talentuar e Top Channel2 comments
arbana-osmani~4.jpg
Arbana Osmani2488 viewsArbana tek pishinat ne Tirane.1 comments
arbana-osmani-3.jpg
Arbana Osmani751 viewsArbana Osmani presantuesja shume e talentuar e Top Channel1 comments
   
4 files on 1 page(s)