Foto Shqiptare , Albanian Photos

Foto Shqiptare - Foto te qyteteve dhe VIP-ave shqiptare.Kartolina nga qytetet shqiptare dhe kartolina per shen valentin

Last viewed - KARTOLINA PER FESTA
happy_valentines_day_wallpapers-5copy.jpg
Te dua shpirti im...2836 views28 commentsNov 01, 2014 at 01:38 PM
happy_valentines_day_from_kinky_solutions_2008copy.jpg
Gezuar Shen Valentinin3198 views52 commentsNov 01, 2014 at 01:34 PM
Milk-Chocolate-Easter-Egg-IMG450069US.jpg
Gezuar Pashket3550 viewsVeze pashke prej cokollate167 commentsNov 01, 2014 at 01:21 PM


KRISHLINDJET DHE VITI I RI


gezuar-vitin-e-ri-2012.jpg

72 files, last one added on Dec 22, 2011
Album viewed 1927 times

SHEN VALENTIN


valentines_graphic_copy.jpg

11 files, last one added on Feb 08, 2009
Album viewed 909 times

PASHKET


easter_eggs_1.jpg

6 files, last one added on Apr 11, 2009
Album viewed 872 times

3 albums on 1 page(s)