Foto Shqiptare , Albanian Photos

Foto Shqiptare - Foto te qyteteve dhe VIP-ave shqiptare.Kartolina nga qytetet shqiptare dhe kartolina per shen valentin

Last viewed - MESHKUJ SHQIPTARE, ALBANIAN BOYS
n17273742427_668351_3161.jpg
Kledi Kadiu148 viewsKledi Kadiu nje nder balerinet me te mire shqiptar qe gjithashtu eshte shume i njohur ne Itali,ku dhe punon pjesen me te madhe te kohes.
One of the best Albanian ballet dancers,also well known in Italy where he works most of the time.
2 commentsApr 21, 2014 at 01:14 AM
n776213153_779454_4022.jpg
Produkt 283048 views162 commentsApr 20, 2014 at 05:04 PM
ScreenHunter_1.jpg
Bertan Asllani dhe Big Mama275 viewsKengetare shqiptare nga Maqedonia.
Albanian singers from MAcedonia.
5 commentsApr 20, 2014 at 03:28 PM


ALBAN SKENDERAJ


n1214464084_30127306_5273.jpg

13 files, last one added on Nov 24, 2008
Album viewed 141 times

PRODUKT 28


n614205029_1104338_377.jpg

24 files, last one added on Nov 29, 2008
Album viewed 93 times

ADRIAN GAXHA


n18572888561_619051_3397.jpg

21 files, last one added on Dec 01, 2008
Album viewed 130 times

KLEDI KADIU


n17273742427_668349_2562.jpg

8 files, last one added on Dec 01, 2008
Album viewed 127 times

 

 

15 albums on 4 page(s) 1