Foto Shqiptare , Albanian Photos

Foto Shqiptare - Foto te qyteteve dhe VIP-ave shqiptare.Kartolina nga qytetet shqiptare dhe kartolina per shen valentin

Last viewed - QYTETE SHQIPTARE, ALBANIAN CITIES
peugeot_1-58.jpg
Universiteti Politeknik i Tiranes5748 viewsPolytechnic University of Tirana in Albania294 commentsApr 18, 2014 at 06:08 PM
20081127-IMG_0137.jpg
ISh-blloku697 viewsRruga e ish-blloku,prane ish-viles se Enver Hoxhes5 commentsApr 18, 2014 at 06:08 PM
20081224-IMG_0015.jpg
Pema e Vitit te Ri646 viewsPema e Vitit te Ri ne Elbasan prane Sahatit.10 commentsApr 18, 2014 at 05:23 PM


VLORA


20090531-IMG_0177.jpg

62 files, last one added on Aug 07, 2009
Album viewed 296 times

LUSHNJA


IMG_0104copy.jpg

11 files, last one added on Apr 10, 2010
Album viewed 174 times

VITI I RI 2009


20081205-IMG_0069.jpg

24 files, last one added on Dec 24, 2008
Album viewed 187 times

BERATI


IMG_0068copy.jpg

10 files, last one added on Feb 03, 2011
Album viewed 168 times

 

 

12 albums on 3 page(s) 3